logo

Тюнінг випускного колектора

Тюнінг випускного колектора автомобіля

Якщо ви хочете вдосконалити особистий транспортний засіб, то вам, знадобляться такі послуги, як тюнінг випускного колектора. Саме він є частиною систем вихлопу, яка відповідає за рух відпрацьованих газів. Саме він задає в автомобільній вихлопній системі параметри глушника, формуючи на початку випускного тракту правильний рух відпрацьованих газів. Подивімось, чому потрібно робити тюнинг випускних колекторів, і як він проводиться на професійному рівні в СТО Демі Моторс.

Тюнінг випускного колектора

Почнемо з того, що заводська вихлопна система зазвичай робиться здешевленою – чим менше пішло металу, тим краще. Конструкція далеко не відповідає потужним параметрам силового агрегату.

Причини оптимізації колектора випуску

Вихлопи до приймальної труби надходять не одночасно. Кожен циліндр віддалений від патрубка на різну відстань, через що на вході в нього спостерігається справжня хвилеподібна штовханина. Це спричиняє ефект протитиску різних фаз вихлопу. Ефективного відведення газів немає.

У більшості випадків — стоковий випускний колектор – це труба з фланцями (скільки циліндрів, стільки й фланців), розташовані вони симетрично. Стоковий колектор водії часто називають павуком. Щоб оптимізувати процес вихлопу, потрібна заміна павука.

Оптимізована приймальна система сконструйована досить складно. Це різні по довжині вигнуті труби. Відведення вихлопного газу із циліндрів починає відбуватися з однаковою швидкістю.

Головне завдання при індивідуальному проєктуванні нової приймальної системи – розрахувати довжину та вигнутість кожної труби.

Порядок виконання тюнінгу

Аналіз. Майстри вивчають характеристики штатної вихлопної системи з допомогою технічної документації.

Розрахунок. Для вибору оптимального колектора необхідно визначити швидкість проходження вихлопних газів у всіх циліндрах. Потім вирахувати середнє значення для різних режимів роботи мотора.

Підбір. Розрахунки визначаються оптимальні параметри для майбутнього «павука».

Встановлення. Підібраний або виготовлений на замовлення випускний колектор підганяють під блок циліндрів. Потім провадиться установка «павука».

Тестування. Майстри роблять вимірювання параметрів нової випускної системи. За потреби вносяться зміни.

Після того, як майстер переконався, що тюнинг пройшов успішно, оформляється гарантія та автомобіль передається власнику.

Чому тюнинг вихлопного колектора можна робити в автосервісі безстрашно?

Переваги професійного центру такі:

  • Використання деталей з високоякісних матеріалів, які мають високий рівень термічної, механічної та корозійної стійкості.
  • До машини буде здійснено індивідуальний підхід, а на виконані роботи обов’язково видається гарантія.
  • Після перероблення ваш автомобіль обов’язково пройде будь-який технічний огляд.

Серед переваг тюнінгу можна виділити:

  • виконання індивідуальних розрахунків для кожного двигуна, що сприяє кращій оптимізації;
  • використання якісних металів, стійких до корозії та температурних деформацій, для виготовлення колекторів;
  • підбір оптимальних параметрів вихлопної системи, що дозволяє проходити державний техогляд без проблем.

Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться із майстром автосервісу за телефоном

Запчастини для тюнінгу вихлопної системи

Поліпшення випуску починається із заміни стандартного колектора на більш продуктивний. Розвинена система труб дозволить двигуну швидше набирати максимальну потужність і вирівнює полицю крутного моменту. Найпродуктивніша система та, яка забезпечить максимальну довжину труб від циліндрів до з’єднання в єдину порожнину.

Як правило, каталітичний нейтралізатор вирізається із випуску. Він стримує вихлопні гази, які заважають роботі двигуна. Пряма широка труба робить випуск максимально ефективним. Але найчастіше виготовити випуск таким немає технічної можливості, а головне — доцільності. Звук виходить занадто гучним та неприємним. Тому система доповнюється резонаторами, стронгерами, глушниками. Саме вони створюють приємне бурчання.

Завершують композицію насадки на глушник. Вони не виконують жодної технічної функції, а несуть лише естетичне значення. Від цього їхня роль не стає менш важливою. Агресивні двостволки під бампером можуть лише прикрасити емоції.

Придбати необхідні для будівництва індивідуального вихлопу деталі можна в інтернет-магазині Demi Motors.

Тюнінг випускного колектора – це складний комплекс висококваліфікованих робіт, тому звертатися по таку модернізацію варто лише до досвідчених фахівців.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!