logo

Заміна каталізатора стронгером, плюси та мінуси

Заміна каталізатора стронгером (полум’ягасником)

Заміна каталізатора є однією з пріоритетних задач автовласника. Оскільки каталізатором є пристрій, який входить до складу вихлопної системи. Та служить він для очищення газів, які виробляються при згорянні палива від різних домішок.

Але якщо пристрій ламається або забруднюється, повернути йому початковий рівень працездатності не так просто. Фактично автовласниками приймається одне із 2 рішень. У першому випадку вони купують нову деталь та встановлюють на місце старої. Другим варіантом вважається заміна каталізатора не пристрій під назвою полум’ягасник. Він же стронгер.

При цьому навколо другого способу ходить дуже багато суперечок та розмов. Автомобілісти часом не розуміють, навіщо це робити, що дасть таке доопрацювання і чи не погіршить він роботу машини.

Заміна каталізатора стронгером

Автолюбителі розділилися на 2 табори. Одні стверджують, установка стронгера є чудовим рішенням щодо тюнінгу. Інші впевнені, що від такої модернізації виходить лише шкода.

Але наскільки насправді видалення каталізатора буде небезпечним? І якщо це шкідливо, то чому у Львові та інших точках країни СТО активно пропонують цю послугу? Та й ціна не так сильно кусається. На нашому сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію про заміну каталізаторів й не тільки.

Вся справа у міфах, які сформувалися навколо полум’ягасників. Вони виглядають так:

 • мотор починає швидко виходити з ладу;
 • виникає поломка глушника;
 • двигун сильно шумить;
 • відпрацьовані гази стають небезпечнішими за своїм складом;
 • завдається величезної шкоди природі;
 • у салоні можна отруїтися вихлопом;
 • двигун пожирає паливо у величезних кількостях;
 • у рази скорочується моторесурс;
 • вихлопна система служить зовсім небагато та ін.

І це дійсно міфи. Більшість із них дуже далекі від істини.

Тому зараз потрібно вивчити всі плюси та мінуси, розглянути суть та поняття полум’ягасника, і дійти відповідних висновків після проведення діагностики.

Суть стронгера

Якщо відштовхуватися від принципу дії, то між гасителем та резонатором є багато спільного. Але завдання першого зводиться до того, щоб гасити звукові хвилі та коливання від двигуна. А також паралельно знижувати температуру вихідних газів.

Простими словами можна описати стронгер так. Це пристрій, який виконує дві функції одночасно. Зокрема знижує температуру, опускаючи її до безпечного для автомобіля та саме самої вихлопної системи рівня, а також знижує рівень шуму. Це автоматично заперечує деякі з представлених раніше міфів. Тим самим можна зробити деякі власні висновки щодо справедливості звинувачення полум’ягасника у всіх бідах, пов’язаних із вихлопною системою машини.

Якщо говорити про встановлення, то воно здійснюється на трубу автомобільного глушника, або ж сам випускний колектор. Це дозволяє виділити магістральний (на трубі) та колекторний стронгер.

Причому суттєвої різниці щодо рівня шуму, як стверджують фахівці, тут немає. Після заміни, що підтверджують відгуки автомобілістів, гамірність авто навіть знижується.

Навіщо проводять заміну

Нікому не секрет, що багато в чому рішення замінити каталізатор на полум’ягасник обумовлено економічною складовою. Тобто автовласник банально хоче заощадити.

Тут досить поглянути вартість цього елемента. Якщо брати до уваги навіть вітчизняні автомобілі, цінник виглядатиме значним. Тепер уявіть, автомобіль пройшов близько 200-300 тисяч кілометрів. І тут виникає необхідність змінити каталізатор. Обійдеться така покупка доволі дорого. І зіставте з вартістю полум’ягасника, ціна якого в кілька разів менша.

Скористайтесь онлайн-формою попереднього запису для отримання консультації в СТО Демі Моторс або завітайте у м. Львів на вул. Городоцьку, 242 Г та отримайте якісні послуги щодо Вашого автомобіля.

  Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

  Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!