logo

Каталізатор BMW

Каталізатор BMW що вийшов з ладу потребує негайної заміни. У цій справі вам не обійтись без допомоги нашої компанії. Наша компанія здійснюючи скупку каталізаторів БМВ, надає максимально вигідні умови. Спеціалісти нашої компанії за допомогою сучасного спектрального аналізу визначають вміст в агрегаті цінних металів і виплатять його реальну вартість.

Чому треба міняти каталізатор BMW

Рано чи пізно пристрій який виконує функції фільтрування викидів відпрацьованих газів вашого авто в атмосферу виходить з ладу. В більшості випадків це відбувається тоді, коли пробіг машини становить близько ста п’ятдесяти тисяч кілометрів. Каталізатор BMW не є винятком. Саме тоді й приходить час вилучити відпрацьований автокаталізатор та замінити його на новий.

Компанія Demi Motors з задоволенням візьметься за розвязання ваших проблем. Ми встановимо фактичну вартість вашого пристрою. Здійснімо його заміну. Встановимо новий каталізатор. А за відпрацьований ви отримаєте значну компенсацію.

Заміна каталізатора

Чому вигідно продати автокаталізатор BMW нам?

Уся річ у тому, що за час використання каталізатори накопичують у собі велику кількість токсичних та канцерогенних речовин. Тому законодавством України заборонено викидати його будь-де.
Якщо ви викинете прилад у смітник чи на узбіччя то ризикуєте потрапити під дію передбачених штрафних санкцій. Діяльність нашої компанії полягає у тому, щоб позбавити Вас від цієї проблеми. Звертайтеся до нас просто зараз і ми не тільки приймемо агрегат, але і заплатимо реальну ціну.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!