logo

Заміна каталізатора

Заміна каталізатора виникає саме тоді коли він вже не підлягає ремонту. Звичайно що він має певний термін служби, проте як показує практика з ладу вони виходять набагато швидше ніж декларується виробником. Річ у тім що на це впливає дуже багато чинників. Як правило терміни проведення заміни можуть відрізнятися в залежності від умов використання каталізатора та якості матеріалів з яких він виготовлений.

Оптимальним пробігом використання автокаталізаторів становить наїзд в межах 100-120 тисяч кілометрів. Трапляються випадки коли каталізатор виходить з ладу і через 80 тисяч км.

Основні причини виходу з ладу каталізатора

Основна причина після якої необхідна заміна каталізатора є вигорання шару металів, що покривають стільники. Це природний процес, в результаті якого якість вихлопу погіршується.

Виробники пишуть, що термін служби каталітичного нейтралізатора 100-150 тисяч кілометрів. Але на практиці проблеми можуть виникнути й при меншому пробігу, особливо в великих містах, де часто доводиться стояти в корках.

Заміна каталізатора

У випадку, коли у двигуна виникають проблеми в системі змащування, циліндро-поршневої групи або з запалюванням, паливо і масло з їх циліндрів потрапляє в каталізатор і запечатує шлаками його стільники. Зіпсований або забитий відкладеннями нейтралізатор не тільки перестає виконувати свою функцію, а й сильно ускладнює вихід вихлопних газів з двигуна.

Залежно від особливостей експлуатації, заміна каталізатора може проводитися раз в 3-7 років.

Заміна каталізатора на СТО Demi Motors

З сервісом СТО Demi Motors Ви можете бути спокійними. Спеціалісти знають свою справу, тож проведуть комплекс по ремонту каталітичних нейтралізаторів, заміну каталізатора на альтернативний: універсальний чи стронгер.

Заміна каталізатора

Під універсальним мається на увазі відразу дві групи деталей.

  1. Перша – нейтралізатор, що підходить під будь-який автомобіль. Досить дорога річ, але працює безвідмовно.
  2. Другий варіант – блок з сотами. В цьому випадку в старий прилад встановлюють нові стільники.

Дешевий і надійний варіант – це подібний до каталізатора аналог – стронгер. Це нескладний пристрій, коштує порівняно дешево і за екологічними нормами повністю відповідає звичайному каталізатору. Крім цього, такий пристрій допускається до проходження ТО і не викличе нарікань з боку співробітників дорожньої інспекції.

Заміна каталізатора

Зверніться до нас і ми за короткий термін зробимо заміну зіпсованого каталізатора, адже СТО Demi Motors – надійна компанія, що на ринку вже понад 17-ть років! Ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам!

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!