logo

Ціна каталізатора Б/В

Як визначається ціна каталізатора, який вийшов з ладу

Ціна каталізатора (відпрацьованого, зламаного): скільки коштує його здати? Розглянемо детальніше у статті.
Оскільки каталізатор є важливою частиною автомобіля, призначений для зниження токсичності відпрацьованих газів перед викидом у повітря, тому має свій термін придатності та через певний час потребує заміни. Викидати деталь, що вийшла з ладу, не обов’язково. Ви можете продати її за найвигіднішою ціною у «Demi Motors», яка успішно працює у сфері скуповування каталізаторів та пропонує своїм клієнтам у Львові взаємовигідні умови співпраці. Раніше забитий або зруйнований каталізатор просто вирізали та викидали, але згодом багато фірм зайнялися переробленням внутрішньої стільникової структури. Це робиться для видобутку дорогоцінних металів (золота, платини, паладію, родію), які нанесені на поверхню керамічної або металевої «начинки». Завдяки цьому сьогодні можна здати каталітичний нейтралізатор у спеціальний пункт приймання.

Ціна каталізатора

Розрахунок вартості нейтралізаторів вихлопних газів

При скуповуванні автомобільного каталізатора ціна визначається лише після оцінки поточного стану стільникової структури та проведення аналізу.
Кожен пункт приймання може заплатити різну ціну, яка розраховується за такими важливими критеріями:

 • фірма-виробник фільтрувального пристрою – на європейському ринку пропонуються якісніші та дорогі нейтралізатори, ніж в інших частинах нашої планети;
 • клас автомобіля – преміальний автотранспорт оснащується дорогими каталізаторами, а машини економкласу – найдешевшими аналогами;
 • дата виробництва – що довше експлуатуються нейтралізатори, тим менше дорогоцінного напилення залишається на поверхні стільникового наповнювача;
 • стиль водіння – якщо автовласник любить спортивний та агресивний стиль їзди, каталізатор зазнає більш інтенсивного зносу;
 • бензин або дизель, що використовується – в деякі види палива часто додаються різні присадки, через що прискорюється вимивання дорогоцінних металів.

Важливий критерій, від якого залежить вартість скуповування каталітичного нейтралізатора, – склад напилення.

Фільтрувальні пристрої різних автомобілів можуть мати різний склад дорогоцінного напилення. «Класичний» і найстаріший варіант — покриття стільників сплавом «паладій + платина + родій» із вмістом 900, 1470, 270 ppm на 1 тонну стільникового керамічного наповнювача. Найсучаснішим варіантом напилення є сплав «платина + родій» – такі каталізатори встановлюються на машини з дизельними двигунами та автомобілі преміумкласу. У цьому випадку платина має масову частку 2500-3500 ppm, завдяки чому вартість скуповування нейтралізатора буде більша. Майже всі сучасні каталізатори виконуються з напиленням паладій (3000-3500 ppm) + родій. Варто врахувати, що каталізатори автомобілів з дизельним двигуном мають більше платини в напиленні, а з бензиновим більше паладію, тому фільтрувальні пристрої другого виду дорожчі в скупці.

Процес проведення оцінки:

 • Виконується зважування каталізатора.
 • Проводиться аналіз змісту дорогоцінних металів (Pt, Rh, Pd).
 • Здійснюється розрахунок кінцевої вартості.

Для визначення вмісту дорогоцінних металів в автокаталізаторах компанія Демі Моторс використовує портативний рентгенофлуоресцентний (XRF) аналізатор Niton XL3t. Він забезпечує швидке та точне визначення маси дорогоцінних металів платинової групи (платини, паладію, родію та інших металів) у відпрацьованих каталізаторах. В середньому платини у каталізаторі приблизно півтора грама на кілограм, паладію – 1,3 – 1,4 г/кг, родію – 0,15 г/кг.

Niton XL3

Умови доставки

Хочете позбавитися відпрацьованих каталізаторів, але знаходитесь за межами Львова. Демі Моторс з радістю допоможе позбутися непотрібних речей із комфортом. Вам навіть не доведеться нікуди виїжджати, просто зателефонуйте нам. Ми узгодимо з Вами всі нюанси угоди. Надіслати каталізатор на нашу адресу можна, скориставшись послугами пошти чи будь-якої транспортної компанії на вибір. Не поспішайте викидати автокаталізатор – ви завжди зможете вигідно продати його нам. Зв’яжіться з менеджером телефоном, за допомогою форми зворотного зв’язку, в онлайн-чаті або привозьте каталізатор на продаж. Ми працюємо чесно та швидко!

  Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

  Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!