logo

Як проводиться аналіз каталізатора

Як проводиться аналіз каталізатора? Для оцінки дорогоцінних металів таких як платина, паладій і родій використовується спектрометр. Через невеликий проміжок часу повідомляється остаточний результат з точністю 95-97%. Спеціаліст показує результат з інформацією про вміст дорогоцінних металів і озвучує вартість, яку може отримати автовласник. Тим, хто планує не лише здати каталізатор, а й купити та встановити новий, ми запропонуємо якісні комплектуючі, виконаємо монтаж, а також усунемо ймовірну причину забруднення. Автомобіль буде економно витрачати паливо, а ви зробите свій внесок у захист навколишнього середовища нарівні з іншими учасниками дорожнього руху.
Аналіз каталізаторів
Каталізатор, як і будь-яка інша деталь автомобіля, має обмежений ресурс, і рано чи пізно водії стикаються з тим, що потрібно її замінити та утилізувати. Каталізатори – не виняток, варто зауважити, що їх зберігання може зашкодити екології та здоров’ю.
Сервіс Demi Motors – провідний на ринку скупки каталізаторів. Перероблювання відпрацьованих металевих каталізаторів є однією з наших основних напрямків. Ми займаємось прийомом відпрацьованих каталізаторів будь-яких автомобілів. Вилучаючи дорогоцінні метали, ми збільшуємо їхню рентабельність, адже ніхто не захоче упустити можливість здати каталізатор за вигідною ціною і вкласти отримані кошти в покупку нової деталі.

Вартість здачі та аналіз каталізатора

Вартість “наповнення” каталізатора залежить від типу пристрою, його ваги, розмірів та цін на метали. Наприклад, керамічні каталізатори з японських автомобілів можуть бути продані за ціною 500 до 20 000 грн за кілограм ваги. І, наприклад, для металевого каталізатора російського виробництва ціна буде коливатись від 300 до 1500 грн.
При визначенні ціни скупки каталізаторів має значення походження керамічних елементів деталі (імпортне або вітчизняне), якість фільтру сажі, наявність фольги. Крім того, на ціну каталізатора впливають такі фактори:

 • об’єм двигуна. Що більший автомобільний двигун, тим більшу кількість коштовних металів містить нейтралізатор вихлопних газів;
 • вміст цінних металів, що визначить спектральний аналіз каталітичного шару;
 • зовнішній вигляд каталізатора – цілісність його корпуса, наявність вм’ятин і інших зовнішніх дефектів;
 • вартість дорогоцінних металів, які входять до його складу.

Для наших клієнтів ми пропонуємо послуги повного циклу, включаючи:

 • логістику відпрацьованого каталізатора на об’єкті замовника;
 • оцінку вмісту дорогоцінних металів;
 • процес перероблювання дорогоцінних металів.

Зв’яжіться з нами в чаті на сайті. Опишіть ситуацію, кілька коротких відповідей на питання дадуть можливість підібрати для вас найвигідніший варіант здачі каталізатора.

Основні вимоги до каталізаторів на сервісах скупки

Утилізація відпрацьованих каталізаторів вимагає дотримання суворих екологічних норм через їх небезпечну природу та вміст токсичних хімічних речовин. Ні в якому разі не розбирайте самостійно каталітичний нейтралізатор, це небезпечно для вашого здоров’я і навколишнього середовища. Для отримання максимальної вигоди від здачі вживаного каталізатора необхідно зберегти його в цілісному вигляді та виключити потрапляння всередину каталізатора сторонніх речовин. Якщо каталізатор все-таки деформований, то його вартість в підсумку буде нижчою, адже можлива втрата дорогоцінного напилення всередині каталізатора, а також у відпрацьованій суміші. Після проведення огляду фахівець робить висновки про те, чи пристрій відповідає всім параметрам. Металевий корпус приладу розкривається гідравлічними ножицями, щоб витягти з нього стільники, які містять дорогоцінні метали. Отриманий матеріал складається у контейнер, а стільники зважують. Вміст дорогоцінних металів у внутрішньому шарі покриття стільників сприяє нейтралізації продуктів згоряння бензину у двигуні. Вартість цих металів (платини, родію) вище золота мінімум у два рази. Робота проводиться досить акуратно, щоб не втратити ні грама дорогоцінних металів. Потім їх відправляють подрібнювати на спеціальному обладнанні. З отриманого порошку знімається проба, яку відносять на спектральний аналіз. Звертайтеся до нас, щоб здати каталізатор – вартість відпрацьованого приладу вас приємно здивує!

  Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

  Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!