logo

Про Demi Motors

Demi Motors – відомий в Україні сервіс скупки каталізаторів та сажових фільтрів.

Багато власників авто після довгого часу використання автомобіля будь-якого типу помічають, що мають у власному розпорядженні чималу кількість зношених матеріалів та частин ТЗ. Особливо багато залишається автомобільних каталізаторів. З віком ці елементи починають виділяти отруйні та загрозливі речовини. Проте, не несіть швидко їх до смітника, оскільки б/у каталізатори несуть в собі частини платини. Краще звернутися в сервіс скупки каталізаторів і продавати їх фахівцям.

Скупка каталізаторів по Україні

Завдання нашого сервісу Demi Motors – скупка старих та відпрацьованих каталізаторів. Нас цікавлять, як автомобільні, так і промислові каталізатори.

Ми виконуємо скупку автомобільних каталізаторів різноманітних видів з будь-якого міста України. Щоб не завдавати незручностей своїм клієнтам ми користуємось службами доставки по всій Україні, а тому Вам потрібно лише здати каталізатор через найближче поштове відділення.

Demi Motors – прийом каталізаторів по Україні

Кожна людина, що має у своєму користуванні власний автомобіль та проживає на території України, не раз зіткнеться з проблемою б/в каталізатора, а тому поставить собі питання, куди його здати. Навіщо викидати на смітник речі, котрі можуть принести Вам прибуток.

Звертайтесь за допомогою в сервіс скупки каталізаторів Demi Motors. Ми не тільки просто приймаємо відпрацьовані каталізатори, але здійснюємо їх широку оцінку та надаємо якісні консультації.

Чим займається наш сервіс

СТО

СТО

ВЛАСНЕ СТО У ЛЬВОВІ

Ми вже довгий час працюємо з автомобільною галуззю, а тому маємо власне СТО у місті Львів. Завдяки йому спеціалісти-механіки можуть оцінити, а ви здати каталізатор, ціна якого буде повністю відповідати стану деталі.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ГЛУШНИКІВ

Якщо Ви навпаки шукаєте якісний глушник, то ми маємо для Вас власний інтернет-магазин глушників, на котрому ви дізнаєтесь не тільки про прийом каталізаторів, але й знайдете багато цікавого для себе. Серед широкого асортименту – якісні та надійні автомобільні каталізатори.

Напевно, всім людям подобається отримувати дохід з речей, що вийшли з їхнього ужитку. Це безпосередньо стосується скупки та прийому автомобільних каталізаторів.

Якщо у Вас залишилися використанні, несправні автомобільні каталізатори будь-якого типу, не потрібно зберігати їх, як мотлох у своєму гаражі. Не вигідно теж буде просто викинути їх на смітник.

Звертайтесь до сервісу Demi Motors за телефоном, на сайті чи приходьте безпосередньо до СТО у місті Львів. Ми допоможемо здійснити чесну оцінку каталізатора та придбаємо його за вигідною ціною.

Кількість каталізаторів не має значення, ми працюємо з усіма об’ємами та видами. Не втрачайте можливість підзаробити на цьому.

Вибравши сервіс Demi Motors, ви взамін отримаєте:

  • гарні цінові умови співпраці;
  • захищеність від недобросовісності та спекуляцій;
  • консультування 24/7;
  • особистий графік роботи з кожним покупцем;
  • можливість віддаленої співпраці.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!