logo

Каталізатор Skoda

Каталізатор Skoda який вийшов з ладу – потребує його негайної заміни. Що робити з відпрацьованим каталізатором? Кожен водій рано чи пізно стикається з таким питанням.
Адже каталізатор Skoda зношується, як і інші деталі. При пробігу 150 – 200 тисяч км варто перевірити чи пристрій виконує свої функції.

Якщо ж Ви маєте вже таку зіпсовану деталь в гаражі, та збиралися винести її на сміття, маємо для Вас гарну новину – скупка каталізаторів Skoda приймає відпрацьовані автокаталізатори.
Таким чином ви не нашкодити навколишньому середовищу та отримаєте гідну оплату за свій зіпсований пристрій.

Чому треба міняти каталізатор Skoda

Кожного водія повинно насторожити зниження потужності двигуна. Адже втрачається якість їзди, погіршується динаміка розгону, знижується максимальна швидкість. Часто причина в нейтралізаторі, що мав би пропускати відпрацьований газ, натомість вихлоп частково повертається в камеру згоряння та псує інші елементи автомобільної системи. Для економної витрати природних ресурсів доцільно здати каталізатор на перероблення та надати йому друге життя.

Не забудьте, що у вашому каталізаторі можуть міститися цінні метали: платина, родій або паладій.

Заміна каталізатора

Чому вигідно продати каталізатор Skoda нам?

З нами вигідно співпрацювати, адже у нас:

  • гарантована найвища вартість на ринку;
  • ми здійснюємо розрахунок одразу після зміни або видалення;
  • перевірка пристрою та оцінка вартості здійснюється з допомогою високотехнологічного обладнання;
  • високопрофесійні фахівці проведуть огляд і аналіз та знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • приймання каталізаторів в будь-якому стані;
  • з будь-якої точки України ви можете оформити посилку на нашу адресу та гарантовано отримати свої гроші.

Уся річ у тому, що за час використання каталізатори накопичують у собі велику кількість токсичних та канцерогенних речовин. Тому законодавством України заборонено викидати його будь-де.
Якщо ви викинете прилад у смітник чи на узбіччя то ризикуєте потрапити під дію передбачених штрафних санкцій. Діяльність нашої компанії полягає у тому, щоб позбавити Вас від цієї проблеми. Гідна фінансова винагорода чекає вас в день здачі пристрою. З будь-якої точки України Ви можете оформити посилку на нашу адресу та отримати свої гроші. Звертайтеся до нас просто зараз і ми не тільки приймемо агрегат, але і заплатимо реальну ціну.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!