logo

Встановлення універсального каталізатора

Встановлення універсального каталізатора, переваги та недоліки

Встановлення універсального каталізатора потрібна у випадку, якщо ваш оригінальний вийшов з ладу. Головна перевага такого виробу полягає в тому, що після монтажу не доведеться вносити зміни до конструкції транспортного засобу.

Такі нейтралізатори за якістю роботи нічим не поступаються фірмовим пристроям, які монтуються на заводі-виробнику. Підбираються індивідуально на кожну модель авто, враховуючи потужність двигуна, геометричних розмірів та необхідних екологічних норм (Євро-3, Євро-4, Євро-5).

Встановлення універсального каталізатора

Універсальний каталізатор має свої особливості в установці та обслуговуванні. Як правило, такий елемент встановлюють біля випускного колектора або у вихлопній магістралі. Процес монтажу виробу не складний, принаймні якщо порівнювати його з розміщенням полум’ягасника чи оригінального нейтралізатора. Зараз у продажу автомобілісти можуть знайти 2 типи виробів – змінні труби та колектори, які варто підбирати для авто індивідуально.

Якщо Вам потрібно замінити каталізатор — приїжджайте до автосервісу з ремонту каталізаторів «Demi Motors» і наші висококваліфіковані майстри здійснять оперативну заміну за доступними цінами. Ми маємо досвід роботи з безліччю авто різних брендів. Можете бути впевнені, що тут все виконають на професійному рівні, не нашкодивши машині. Для цього ми використовуємо оригінальні специфікації виробників і, звичайно ж, власні напрацювання.

Процес установки універсальних каталізаторів

Для більшості власників сучасних автомобілів ремонт вихлопної системи може коштувати досить дорого. А якщо вам потрібно замінити каталізатор, то ви точно витратите чимало коштів. Проте, значно заощадити на ремонті цілком можливо. Для цього потрібно його вирізати та встановити на універсальний аналог.

Вибирати нейтралізатор для свого автомобіля потрібно враховуючи конструкції блоку. Оскільки його пропускна здатність не вказується, варто звернути увагу на діаметр вихідної труби, вхідної труби, розміри фільтра та продуктивність.

Перед початком роботи проводиться розріз корпусу оригінального каталізатора та подальше видалення. Потім вмонтовується новий. Сам процес установки залежить від обраної моделі деталі. Універсальна модель встановлюється на місце старого або вварюється у вихлопний тракт. Таким чином, новий каталізатор може розташовуватися в колекторі чи самій магістралі. Насправді часто доводиться стикатися з катколекторами. У такому разі потрібно просто зняти колектор з автомобіля.

Переваги установки універсальних каталізаторів

Після установки приладу залишаються заводські характеристики автомобіля щодо екологічних і звукових норм. До переваг використання такого каталізатора можна віднести:

 • Фінансова вигода. За бажанням автовласник може заїхати в авторизований сервісний центр і встановити там «рідний» оригінальний нейтралізатор за величезні гроші. Вартість самих універсальних пристроїв та їх установки в рази нижче за тієї ж якості.
 • Простота заміни. При встановленні універсального каталізатора не треба монтувати додаткові пристрої, датчики, переналаштовувати електронні «мізки». Вихлопна система продовжить працювати у штатному режимі.
 • Гарантія якості. СТО надають гарантію на роботи зі встановлення нейтралізатора.
 • Екологічність. При підборі моделі вибирається будь-який клас екологічної безпеки. Встановлений нейтралізатор повністю відповідатиме обраному європейському стандарту чистоти вихлопу.

До мінусів можна віднести лише менший експлуатаційний ресурс універсального каталізатора порівняно із полум’ягасником.

Підсумуємо

Установка універсальних каталізаторів – це найпопулярніший варіант розв’язання проблеми несправного пристрою!

Як проводиться установка в СТО Демі Моторс?

 1. Попередній запис – діагностика автомобіля.
 2. Записатися можна, зателефонувавши адміністратору найближчого автосервісу або залишити заявку на сайті.
 3. Прибути до автосервісу до призначеного часу.
 4. Майстри проведуть огляд та діагностику вихлопної системи.
 5. При виявленні несправності майстер підбирає універсальний каталітичний нейтралізатор прямо на СТО.
 6. Проводяться роботи по видаленню з авто несправного каталізатора.
 7. Майстер зварювальних робіт встановлює новий універсальний каталізатор екологічного стандарту Євро-4 чи Євро-5.
 8. Проводяться зварювальні роботи автоген та напівавтомат будь-якої складності!

Майстри зварювальних робіт «Demi Motors» – найкращі фахівці у місті.

А замінити ваш апарат на найбільш відповідний зразок можна в будь-який зручний час! Зателефонуйте нам і ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.

  Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

  Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!