logo

Автомобільні каталізатори

Автомобільні каталізатори. Бренди, виробники

Автомобільні каталізатори – елемент машини, що належать до вихлопної системи. Зараз автомобілі незалежно від встановленого на них типу двигуна (дизельного або бензинового) обов’язково оснащуються каталітичним нейтралізатором. В дизельному двигуні – сажовий фільтр, в бензиновому – керамічний або металевий каталізатор.

Автомобільні каталізатори

Призначення цього пристрою – зменшення кількості частинок забруднювальних речовин, які потрапляють в атмосферу разом із вихлопними газами. Але фільтр швидко засмічується, тому термін його роботи обмежений. У результаті потужність автомобіля знижується, витрата палива збільшується, знос агрегатів стає інтенсивнішим.

Каталізатори поєднує наявність у їх складі дорогоцінних металів – платини, родію, паладію та ін. Вони допомагають протіканню хімічних реакцій. Головна властивість – вони практично не витрачаються в процесі реакції з іншими речовинами.

Після закінчення терміну корисної дії у складі залишаються дорогоцінні метали, хоч і в меншій концентрації. Це пояснює цінність автомобільних каталізаторів як головного джерела вторинної сировини для перероблення та одержання платини та паладію.

До ключових критеріїв вибору належать

Екологічний клас. Норми викиду: Євро 2, 3, 4, 5, 6. Чим вище клас, тим ефективніше пристрій очищає вихлопні гази від шкідливих компонентів.

Матеріал стільник. Найбільш тривалий термін експлуатації металевих виробів. Моделі з керамічними стільниками менш довговічні, зате ціна нижча. При виборі рекомендується враховувати умови експлуатації автомобіля.

Кількість каталітичних блоків. Спочатку було два, але згодом почали з’являтися трискладові варіанти. І кожен із блоків випалює конкретну групу речовин. Такі каталізатори коштують дорожче, але характеризується вищою ефективністю.

Можна придбати оригінальний чи універсальний каталізатори. Останній варіант також проходить стандартизацію за нормами викиду. Наприклад, автовласники відзначають, що універсальна модель від MagnaFlow не тільки знижує витрату палива, але й змінює динаміку машини на краще.

ТОП виробників каталізаторів

Новинка 2020 р. компанії G-Sport GESI (Канада) для автомобілів 2017 та новіше. Компанія розробила нову конструкцію каталітичного сердечника GEN2 S-Wound з оновленим запатентованим покриттям із дорогоцінних металів. Воно відповідає останнім стандартам викидів у нових автомобілях, забезпечуючи потужність до 1200 к.с. зі збільшеним зовнішнім діаметром до 6 дюймів.

Компанія MagnaFlow спеціалізується на сучасних технологіях виробництва каталітичних нейтралізаторів вже понад 30 років. Розроблені та вироблені в США. Створюють продукт, який відповідає найвищим стандартам продуктивності та ефективності продукції.

MagnaFlow використовує керамічні й металеві субстрати з різними комбінаціями густини осередків та товщини стінок. Універсальні нейтралізатори утворюють основні будівельні блоки для широкого спектра прямого монтажу. Основною їх перевагою є охоплення широкого спектра марок та моделей автомобілів. Конструкція з нержавіючої сталі, яка відповідає нормам викидів.

Виробник POLMOSTROW спеціалізується на виготовленні елементів автомобільних вихлопних систем. Працює у Польщі з 1975 року. Є основним постачальником глушників у країні та на світовому ринку. Компанія має власні виробничі потужності, веде розробку нових технологій.

Системи глушників виготовляються з алюмінієвої сталі, яку постачає відомий німецький концерн TISSEN KRUPP. Він також постачає матеріал для компаній BOSAL та WALKER. Деталі виготовляються методом двошарового заколення сталі. Готові глушники проходять тестування, відрізняються надійністю, підвищеною стійкістю до корозії.

Компанія працює відповідно до сертифікатів TUV, ISO 9001 та ГОСТ Р41.59-2001. Асортимент покриває європейський, американський, німецький та азійський ринок. Відгуки на Polmostrow позитивні. Автовласники відзначають високу якість та надійність систем глушника. Крім цього, продукція відрізняється вигідним співвідношенням ціни та якості.

Купити каталізатор в компанії Demi Motors

Щоб купити каталізатор в інтернет-магазині, почніть з вибору авто.

  • Вкажіть марку, модель, модифікацію, тип кузова.
  • Виберіть каталізатор.
  • Перейдіть у кошик для оформлення покупки.

Оплата замовлення можлива готівка або карткою в офісі або при отриманні замовлення від кур’єра. До речі, швидка доставка запчастин доступна не лише для мешканців Львова, а й для автовласників інших міст України.

На нашому сайті є можливість купити каталізатор на будь-яке авто. А великий вибір запчастин та супутніх товарів дозволяє купити й безліч інших товарів не виходячи з дому.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!