logo

Що таке стронгер і навіщо він потрібний

Стронгер застосовується у вихлопній системі в якості альтернативи каталізатора. Установка стронгера на заміну каталізатора стане вигідним рішенням для тих, хто економить свій час і гроші, а також не налаштований на нескінченні експерименти по ремонту вихлопної системи свого автомобіля. Крім того, стронгер – це деталь, що бере на себе основне температурне навантаження й таким чином продовжить термін служби всієї вихлопної системи. При відсутності стронгера замість каталізатора, труба вихлопної системи та інші пристрої вихлопу просто вигорають.

Стронгер

Для чого потрібен стронгер?

Порушення функцій одного механізму, призводить до втрати гармонійності між усіма його деталями, в результаті чого автомобіль втрачає свою ефективність. Оптимізація роботи автомобіля – питання, що зачіпає всіх власників авто. Найголовнішим фактором появи внутрішнього дисбалансу автомобільної системи, фахівці називають систему відведення вихлопних газів від двигуна. Небезпечною є продірявлена система вихлопу – підвищується ймовірність попадання чадного газу в салон автомобіля.

На місце старого каталізатора можна встановити й новий, проте, така заміна буде коштувати дорожче. Це говорить на користь установки стронгера. Щоб зрозуміти, що таке стронгер, варто нагадати про функції каталізатора в автомобілі. У вихлопну систему з двигуна разом з нешкідливими вуглекислим газом (CO2) і киснем (О2) надходять і небезпечні залишкові: вуглеводні (CH), оксиди азоту (NOx), чадний газ (CO). Каталізатор здатний значно знизити рівень забруднення повітря.

Стронгер для автомобіля – відмінна альтернатива каталізатора. Це “технічний обман”, що ставиться на місце нейтралізатора. Зверніть увагу, що, беручи на себе більше температурне і технічне навантаження, стронгер все-таки не очищає вихлопні гази, як це робить каталізатор. Автомобільний стронгер – надійний спосіб запобігання можливих неполадок автомобіля. Він має вигляд металевої трубки, що всередині містить спеціальну спіраль.

Стронгер працює перш за все як глушник, з його допомогою підвищується потужність двигуна та скорочуються витрати на пальне. Основне його завдання полягає в тому, щоб знизити рівень шуму у вихлопній системі, а також дещо змінити звук у вихлопній трубі. Приємним доповненням стане і деяке збільшення потужності двигуна, а також скорочення вібрацій і неприємних звукових ефектів.

Стронгер замість каталізатора

Чому стронгер є ефективною заміною каталізатора? Чисте паливо – не обов’язкова вимога до каталізаторів, але, не дотримуючись цього правила, каталізатори забруднюються і зношуються. Через це двигун автомобіля сильно вібрує, деренчить; зменшується швидкість розгону; збільшується споживання палива.

Каталізатор видаляють через те, що:

 • він вийшов з ладу;
 • забився;
 • розсипався внаслідок механічного пошкодження;
 • відпрацював свій ресурс.
  • При таких наслідках, найкраще рішення – вилучення каталізатора з вихлопної системи і його заміна. Стронгер для автомобіля являє собою відмінну альтернативу каталізатора. Такий пристрій забезпечує хороше шумопоглинання, теплопоглинання, довговічність деталі й всієї вихлопної системи.

   Можливо, що після видалення каталізатора і його заміни, вам буде потрібна обманка лямбда-зонда, яка дозволить уникнути помилки на приладовій панелі, не дасть бортовому комп’ютеру (блоку управління) поставити автомобіль в аварійний режим, збереже адекватну поведінку двигуна і витрату палива.

   Аби вибрати стронгер необхідно знати розмір труби та площу для установки. Це можна зробити в автосервісі або ж самостійно. Після визначення розмірів можна вибирати сам стронгер. Конструкція передбачає особливу фіксацію, щоб відпрацьовані вихлопні гази швидко виводилися назовні, зменшуючи рівень тиску.

   Замінити каталізатор на стронгер чи не замінити – це вже особиста справа кожного автомобіліста. Якщо ж при виборі все ж переміг стронгер, то він повинен бути якісним.

   В іншому випадку можливі негативні наслідки:

   • ймовірний вихід з ладу вихлопної системи (вигорання);
   • підвищення звуку, особливо це відноситься до нових моделей автомобіля, що відрізняються більш чутливою електронною системою індикації чистоти вихлопних газів.

   Відносно позитивних сторін, то тепер зрозуміло, що стронгер:

   • знижує навантаження на двигун автомобіля;
   • не завдає шкоди для двигуна і турбіні (тобто, не забивається);
   • виключена можливість прогорання, поглинання і відображення звукової хвилі;
   • додає потужність.

   Якщо Ваш каталізатор вийшов з ладу і Ви в пошуках оптимального варіанту, зверніться в компанію Demi Motors Recycling. Ми маємо в наявності універсальні стронгери та впевнені в їх якості! А наші спеціалісти завжди готові відповісти на Ваші запитання!

  Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

  Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!