logo

Скупка сажових фільтрів автомобілів

Скупка сажових фільтрів нашою компанією

Скупка сажових фільтрів автомобілів здійснюється нашою компанією протягом багатьох років. Сажовий фільтр технологічно розрахований на певний пробіг автомобіля. Це приблизно 100-120 тисяч кілометрів, залежно від умов експлуатації машини та рекомендацій її виробника. Після цього необхідно проводити заміну або ремонт фільтра сажі.

Відповідно до стандарту Євро-5 дизельні автомобілі повинні бути обладнані фільтрами сажі. Пристроями, які дозволяють усувати до 90% сажі у вихлопі машини, що позитивно позначається на екології.

Конструкція деталі включає або металеві листи, або керамічні блоки. За нейтралізацію вихлопу відповідають дорогоцінні метали та сплави, нанесені на внутрішню поверхню виробів. Це може бути золото, платина, родій, паладій та ін. Завдяки таким компонентам пристрою навіть після виходу з ладу можна вигідно продати.

Скупка фільтрів у Львові, що були у використанні, — один з найважливіших видів діяльності компанії. В Демі Моторс Ви отримаєте високі компенсації за деталі, проводячи РФА – рентгенофлуоресцентний спектральний аналіз.

Заміна каталізатора

Як здати фільтр сажі та отримати гроші

 • привезти його самостійно;
 • надіслати деталі поштою;
 • довірити доставку транспортної чи кур’єрської компанії.

Отримані комплектуючі проходять РФ-аналіз, виходячи з якого проводиться оцінка. Чим більше дорогоцінних металів виявлено, тим вищою буде ціна. На ціноутворення впливають марка авто, тип очисного пристрою, тривалість його роботи, актуальна вартість металів.

Після того, як фільтр сажі був оцінений, фахівці укладають договір. У ньому прописується прайс та умови співпраці. Передача деталі та виплата здійснюються після підписання договору. Перерахування здійснюються щодня.

Чому варто здавати фільтри в Demi Motors

Привезіть свій сажовий каталізатор до нас, якщо Вас цікавить:

 • можливість отримання гідної винагороди за відпрацьований фільтр;
 • швидкий розгляд заявки; оперативне проведення аналізу;
 • якісний сервіс;
 • прозора схема оцінки;
 • зручний спосіб отримання компенсації;
 • доступність пункту приймання.

Компанія співпрацює з фізичними та юридичними особами, приймаючи сажові каталізатори у будь-якій кількості та стані.

Юридичним особам надається повний пакет документів для бухгалтерської звітності. Ми готові підготувати сертифікат виконання аналізу, зразок проби для незалежної експертизи, офіційний паспорт-розрахунок.

Навіщо здавати сажові фільтри?

Прийом фільтрів і каталізаторів ведеться не тільки заради дорогоцінних сплавів і металів, що містяться всередині. Основна мета – забезпечення правильної утилізації деталей, турбота про екологію та навколишнє середовище. Повторне використання та перероблення компонентів фільтрувальних елементів допомагає зберігати нашу планету чистою для майбутніх поколінь.

Куди здати старий фільтр

Не можна здати фільтрувальний пристрій будь-якій організації. Відпрацьовані пристрої мають право приймати лише сертифіковані підприємства. Купівлею сажових фільтрів у столиці займаються такі організації:

Заводи, що приймають сировину безпосередньо на перероблення. Ціни прийому в таких місцях досить високі, проте багато підприємств працюють тільки з гуртовими клієнтами.

Перекупники – купують металоконструкції для подальшої реалізації, тому пропонують низьку вартість.

Спеціалізовані компанії – найвигідніший варіант. Здати в скупку б/в сажові фільтри можна в будь-якій кількості та стані. Такі організації мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання, що дозволяє дати точну оцінку виробів. Демі Моторс має всі дозвільні документи для ведення такої діяльності.

Поставити питання можна онлайн на сайті, заповнивши відповідну форму. Також звернутися до фахівців можна за телефоном, вказаним вгорі. Для клієнтів, які здають великі партії фільтрів, розробляються особливі умови роботи.

Орієнтовну вартість фільтрувального пристрою легко прикинути самостійно. Для цього потрібно вказати кількість дорогоцінного металу у фільтрі та натиснути кнопку «розрахувати». Точну ціну назве фахівець після аналізу та врахування всіх обставин.

  Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

  Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!