logo

Скупка каталізаторів RENAULT

Скупка каталізаторів RENAULT це один з напрямків діяльності компанії Demi Motors у Львові та в Україні. Також наша компанія проводить заміну вживаних каталізаторів на нових. Каталізатор відіграє важливу роль у роботі системи зниження шкідливих вихлопів. Він виконує у ній головну функцію – спалювання відпрацьованих газів. Це дозволяє зменшити вихлоп токсичних речовин в атмосферу. Всі сучасні автомобілі з системою спалювання палива обладнують цим пристроєм відповідно до міжнародних вимог. Але, як і кожний пристрій, каталізатор має обмежений термін служби. І що більше відпрацьованих газів він пропускає через себе, то швидше виходить з ладу. Але що робити з відпрацьованим каталізатором? Його можна вигідно здати.

Викидати відпрацьовані каталізатори не можна. За час роботи вони накопичують токсичні речовини. З поширенням автомобільних каталізаторів набула популярності послуга скупка каталізаторів. І тому організовані пункти прийому цих відпрацьованих пристроїв. Такий кругообіг вигідний як власникам автомобілів, так і їх виробникам. Майже в кожному місті є пункт скуповування автокаталізаторів. А якщо ви проживаєте в дуже маленькому населеному пункті, то завжди є можливість відправити б/в каталізатор на пункт прийому службою доставки.

Скупка каталізаторів

Прайс-лист Скупка каталізаторів RENAULT

Тип пристрою Одиниця виміру Аналіз пристрою Вартість, грн.
Дизельний за 1 кг XRF від 300 до 6300
Керамічний за 1 кг XRF від 360 до 2200
Американський за 1 кг XRF від 250 до 1300
Французький за 1 кг XRF від 300 до 6300
Німецький за 1 кг XRF від 360 до 6000
Японський за 1 кг XRF від 360 до 2700
Сажовий фільтр за 1 кг XRF від 350 до 1450

Остаточну вартість каталізатора менеджер визначить лише після проведення XRF аналізу вашого каталізатору!

Каталізатор RENAULT – у чому особливість?

Стандарти якості палива отримали назву “Євро”. Ці стандарти підвищуються з кожним роком, оскільки вчені дуже стурбовані екологією нашої планети. Кількість автомобілів, що постійно зростає, збільшує викиди в атмосферу. Тому постало питання відповідності паливу “Євро-4” та “Євро-5”. З цієї причини автомобілі стали укомплектовувати каталітичними перетворювачами, які переробляють більшу частину шкідливих речовин, зменшуючи таким чином їх попадання в атмосферу. Тому просто видалити каталізатор з автомобіля – не найкращий варіант, оскільки це призведе до підвищення шкідливих вихлопів.

Каталізатор RENAULT, як і автокаталізатори інших автомобілів, є досить складним у своїй конструкції. Оскільки його завданням є зниження токсичності вихлопних газів авто. Найбільш небезпечними автомобільними газами вважаються:

  • Оксид азоту,
  • Оксид вуглецю,
  • Вуглеводень (основа смогу).

Саме ці сполуки завдають найбільших збитків екології планети. Щоб усунути їхню токсичність в автокаталізаторі використовують ряд дорогих металів, а їх конструкція досить складна. Тому цей пристрій дорогий і підлягає повторному перероблюванню. Власникам автомобілів прийом відпрацьованих каталізаторів також приносить користь. А організації захисту середовища підтримують перероблювання, оскільки це дає зниження витрат природних ресурсів.

Найчастіше для напилення у металевому каталізаторі використовують золото, паладій або родій. По суті – це керамічна камера з металевим каталізатором, який складається з трьох перетворювачів. Кожен етап очищення знижує викид певної речовини завдяки хімічним реакціям, що відбуваються.

Де найвигідніше можна відремонтувати поламаний каталітичний нейтралізатор RENAULT?

Конструкція каталітичних нейтралізаторів та їх підключення до автомобіля досить складні. Тому краще звертатися до досвідчених та перевірених у цьому напрямку СТО. Звернувшись із цим питанням до нас, ви отримуєте потрійну вигоду:

  • ми викуповуємо відпрацьовані автокаталізатори,
  • допоможемо зняти каталізатор з авто,
  • проводимо грамотну заміну на новий пристрій за вигідною ціною.

Своєчасна заміна каталізатора допоможе уникнути багатьох проблем з автомобілем і службами автоконтролю. Забитий каталізатор негативно впливає на двигун та інші системи. Викуп каталізатора на місці позбавить вас від зайвого клопоту та пошуку відповідного пункту здачі. У нас є належні пристрої аналізу б/в каталізаторів, а досвідчені фахівці все зроблять якісно та швидко.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!