logo

Каталізатор Porsche

Уже через 150-200 тисяч кілометрів пробігу можуть з’явитися перші ознаки того, що каталізатор Porsche забився. Вони дуже схожі за ознаками на несправність двигуна або інших систем авто.
У будь-якому випадку потрібно якомога швидше виявити й усунути проблему – їздити з засміченим нейтралізатором не можна. А замінивши його на новий, не слід викидати його на сміттєзвалище, адже таким чином ви не лише зробите свій внесок в захист навколишнього середовища, а й отримаєте матеріальну вигоду.

Скупка каталізаторів porsche приймає металеві каталітичні конвертери, а також сажеві фільтри будь-якого ступеня зношеності, як цілі, так і пошкоджені, а каталізатор porsche коштує, до речі, дорожче ніж каталізатори автомобілів вітчизняного виробництва.

Заміна каталізатора

Каталізатор Porsche

Автокаталізатор Porsche складається з безлічі окремих отворів, які фільтрують вихлопні гази від сажі та кіптяви, а також за допомогою хімічної реакції перетворюють небезпечний CO2 в менш токсичний вуглекислий газ.

Цю структуру можна пошкодити, наприклад, при сильному ударі. Крім цього, вона може поступово порушуватися під час сильної вібрації та ударів на поганих дорогах. З часом виникає питання: що робити з приладом, непридатним до експлуатації?

Чому вигідно продати каталізатор Porsche нам?

Ми оголосимо ціну на каталізатори одразу після точного професійного аналізу.

Запрошуємо Вас приїхати до нас особисто. Якщо немає такої змоги – відправте нам каталізатори транспортними компаніями, зручними для Вас, поштою або кур’єрами. Наші фахівці також здійснюють виїзди за каталізаторами.

Зробимо все, аби клієнти залишилися задоволеними нашим сервісом та отримали свої гроші.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!