logo

Каталізатор Mitsubishi

Старий каталізатор Mitsubishi що вийшов з ладу потребує негайної заміни. У цій справі вам не обійтись без допомоги нашої компанії. Наша компанія здійснюючи скупку каталізаторів Mitsubishi, надає максимально вигідні умови. Спеціалісти нашої компанії за допомогою сучасного спектрального аналізу визначають вміст в агрегаті цінних металів і виплатять його реальну вартість.

Чому треба міняти каталізатор Mitsubishi

Рано чи пізно пристрій який виконує функції фільтрування викидів відпрацьованих газів вашого авто в атмосферу виходить з ладу. В більшості випадків це відбувається тоді, коли пробіг машини становить близько ста п’ятдесяти тисяч кілометрів. Каталізатор Mitsubishi не є винятком. Саме тоді й приходить час вилучити відпрацьований автокаталізатор та замінити його на новий.

Компанія Demi Motors з задоволенням візьметься за розвязання ваших проблем. Ми встановимо фактичну вартість вашого пристрою. Здійснімо його заміну. Встановимо новий каталізатор. А за відпрацьований ви отримаєте значну компенсацію.

Наша скупка каталізаторів Мітсубісі не лише позбавить Вас проблеми того, куди діти старий прилад, але й непогано за це заплатить. Фахівці проведуть спектральний аналіз і завдяки йому визначать максимально можливу суму грошей, яку Ви отримаєте за старий агрегат. Звертайтеся у нашу компанію просто зараз – більше грошей за обладнання Ви не отримаєте ні в одній компанії.

Заміна каталізатора

Чому вигідно продати автокаталізатор Mitsubishi нам?

Компанія Demi Motors лідер на ринку України.

До слова, викидати прилад на узбіччя не тільки шкідливо для довкілля, але й небезпечно для власного гаманця. Такі дії заборонені законодавством нашої держави та караються досить суттєвими штрафами. Саме наша скупка каталізаторів Mitsubishi не тільки позбавить Вас проблем із законом, але й дуже непогано заплатить за прилад, що вийшов з ладу. Звертайтеся у нашу компанію й отримуйте найвищу оплату за стару деталь. Діяльність нашої компанії полягає у тому, щоб позбавити Вас від цієї проблеми. Звертайтеся до нас просто зараз і ми не тільки приймемо агрегат, але і заплатимо реальну ціну.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!