logo

Каталізатор Citroen

Старий каталізатор Citroen що вийшов з ладу потребує негайної заміни. У цій справі вам не обійтись без допомоги нашої компанії. Наша компанія здійснюючи скупку каталізаторів Citroen, надає максимально вигідні умови. Спеціалісти нашої компанії за допомогою сучасного спектрального аналізу визначають вміст в агрегаті цінних металів і виплатять його реальну вартість.

Чому треба міняти каталізатор Citroen

Рано чи пізно пристрій який виконує функції фільтрування викидів відпрацьованих газів вашого авто в атмосферу виходить з ладу. В більшості випадків це відбувається тоді, коли пробіг машини становить близько ста п’ятдесяти тисяч кілометрів. Каталізатор Citroen не є винятком. Саме тоді й приходить час вилучити відпрацьований автокаталізатор та замінити його на новий.

Компанія Demi Motors з задоволенням візьметься за розвязання ваших проблем. Ми встановимо фактичну вартість вашого пристрою. Здійснімо його заміну. Встановимо новий каталізатор. А за відпрацьований ви отримаєте значну компенсацію.

Заміна каталізатора

Чому вигідно продати автокаталізатор Citroen нам?

Компанія Demi Motors лідер на ринку України.

До слова, викидати прилад на узбіччя не тільки шкідливо для довкілля, але й небезпечно для власного гаманця. Такі дії заборонені законодавством нашої держави та караються досить суттєвими штрафами. Саме наша скупка каталізаторів Citroen не тільки позбавить Вас проблем із законом, але й дуже непогано заплатить за прилад, що вийшов з ладу. Звертайтеся у нашу компанію й отримуйте найвищу оплату за стару деталь. Діяльність нашої компанії полягає у тому, щоб позбавити Вас від цієї проблеми. Звертайтеся до нас просто зараз і ми не тільки приймемо агрегат, але і заплатимо реальну ціну.

    Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

    Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!