logo

Тюнінг вихлопної системи

Тюнінг вихлопної системи автомобіля

Тюнінг вихлопної системи є одним з етапів збільшення потужності двигуна Вашого автомобіля. Як правило, встановлення прямоточного глушника та спортивного каталізатора дають підсилення потужності приблизно 3-7% від загальної кількості кінських сил автомобіля. Кожен компонент можна модернізувати й це допоможе досягти максимальної пропускної спроможності та збільшення до потужності (+ 10-13%).

Тюнінг вихлопної системи

Види тюнінгу

Зміна звуку

Один із традиційних напрямків тюнінгу авто. Майстри СТО Демі Моторс скоригують тональність звуку, наділивши його спортивними мотивами або брутальним ревучим басом.

Методи звукового тюнінгу:

Зміна конструкції банки глушника. Цей спосіб підходить для машин з унікальною банкою глушника, знайти аналог якої не можна. Розкривається банка, переробляється її внутрішня частина задля досягнення бажаного акустичного ефекту.

Встановлення нової банки глушника – прямоточної задньої банки, яка збільшує звучання вихлопів та коригує тональність. Досить недорогий спосіб.

Активний вихлоп. Напрямок звукового тюнингу пов’язаний із монтажем електронних компонентів – 1 або 2 спеціальних колонок, що розміщуються під днищем машини. Електроніка моделює звучання двигуна. Система пов’язана з оборотами двигуна саn-шиною і включає ряд заздалегідь підготовлених аудіофайлів, що імітують звучання Ferrari, Mercedes, BMW та ін.). Система керується телефоном.

Монтаж вакуумної заслінки (керований вихлоп). Технічно заслінка може розміщуватись перед/після каталітичного нейтралізатора, резонатора, глушника. У результаті вихлоп працює у двох режимах. Заслінка відкривається і гучність збільшується. У разі закриття звук зменшується. Управління заслінкою можливе за допомогою мобільного пристрою, брелока або кнопкою в салоні машини.

Зміна зовнішності вихлопної системи

Щоб покращити її естетику використовуються різні типи насадок, комплекти для роздвоєння випуску, а також удосконалені глушники. Правильно зроблений тюнинг труби вихлопу дозволяє досягти оригінального, рівного та глибокого звучання. Точніше про способи:

 • Монтаж насадок. Такий спосіб зміни зовнішнього вигляду дешевший за роздвоєння.
 • Роздвоєння вихлопу. Розведення на 2 сторони випускного тракту на кормі транспортного засобу. Одночасно виконуються вирізи у бампері. Це робиться за допомогою професійного обладнання.
 • Стосовно окремих автомобілів із турбованим двигуном, допускається встановлення роздвоєння вихлопу просто на трубах.

Збільшення потужності

Встановлюються модернізовані елементи для збільшення сили двигуна на 5-15%. При цьому не потрібно міняти деталі силової установки. Параметри потужностей зростають через оптимізацію системи вихлопу авто та перепрошивку електронного блоку управління.

Докладніше про способи:

 • Спортивний каталізатор. Має більшу пропускну здатність і надійно працює при високих температурах. «Спорт-кат» не перешкоджає руху відпрацьованих газів, що призводить до збільшення потужності силової установки на 5-10%. Подібний спосіб рекомендується застосовувати разом із заміною заводської приймальної труби.
 • Монтаж прямотоку. Прямоточний вихлоп є великою трубою та має обмежену кількість стиків та вигинів. Це необхідно для створення найменшого опору руху відпрацьованих газів. Після тюнінгу вихлопу скорочується навантаження на силовий агрегат та одночасно зростає його потужність.
 • Монтаж даунпайпу. Є приймальною трубою великого діаметра, яка з’єднує випускний тракт і випускний колектор. Підтримує прискорений рух вихлопів з найменшим опором. Спосіб ефективніший, ніж монтаж прямоточного резонатора, одночасно скорочує негативні наслідки «турбоями».
 • Чип тюнинг. Перепрошивка ЕБУ досконалішою програмою управління.

Тюнінг випускної системи на дизельному двигуні

 • Роздвоєння на трубах або повна прямоточна траса – метод має в основному зовнішній ефект, при цьому гучність звуку додається лише на 10-12%.
 • Установка насадок на глушник.
 • Установка активного вихлопу (особливі колонки, керовані мобільним пристроєм.

Чому варто звернутися до компанії «Demi Motors»

 1. Працюємо з автомобілями всіх марок, моделей.
 2. Використовуємо професійне обладнання (трубо згини, аргонове зварювання та ін.).
 3. Офіційна гарантія.
 4. Маємо великий вибір запчастин, робимо вироби на замовлення.
 5. Виконуємо зміну первісної конструкції автомобіля.
 6. Досвід майстрів понад 10 років.

Наші фахівці готові виконати встановлення вихлопної системи будь-якої складності. Скільки коштує установка вихлопу у Львові конкретно для вашого автомобіля, можна дізнатися, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті. Ціна під ключ розраховується індивідуально для кожного випадку.

  Отримайте консультацію спеціаліста безкоштовно!

  Не знайшли потрібне, або з’явились питання? Залиште заявку, вам зателефонують!